meble do salonu

dodano: 2021.09.09 ważne do: 2022.09.04 wyświetleń: 47
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna obsługa sklepu MakroDom dba o zadowolenie klientów i dostarczanie im najwyższej klasy produktów, które są różnorodne pod każdym względem. Marka MakroDom ceni solidność wykonania, wszelakie kolory, wzory i wielofunkcyjność. W ofercie sklepu MakroDom są między innymi łóżka, sofy, krzesła i fotele. Większość mebli oferowanych przez firmę MakroDom jest wykonywana w Polsce, a materiałem, który przeważa w asortymencie, jest drewno. MakroDom to sklep z meblami w Kolbuszowej, który w ofercie ma między innymi wygodne łóżka wykonane z łączonych materiałów, a także z drewna, a najbardziej oryginalne i wyszukane z tapicerki. 
Kontakt
Dawid Wilk MakroDom
ul. Partyzantów 45, 36-100 Kolbuszowa, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------