Karta charakterystyki

dodano: 2021.09.23 ważne do: 2022.09.18 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości doradztwo w przygotowaniu dokumentów na przykład: karta charakterystyki, dokumenty transportowe, fachowe doradztwo REACH, doradztwo chemiczne CLP/GHS i ADR/IMD. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych usług a ponadto wiele przyszłościowych rozwiązań. Podejmując z nami współpracę możesz mieć 100% pewność co do bezpieczeństwa swojej firmy. Wyróżnia nas pasja, długie doświadczenie a ponadto niezawodność. Zajmujemy się też przeprowadzaniem kursów dla osób, które zaangażowane są w przewóz towarów niebezpiecznych ADR/IMDG, kursów zamkniętych a także szkoleń dla producentów środków chemicznych. Nasz niesamowity zespół specjalistów doskonale da sobie radę z każdym wyzwaniem. Z naszą firmą nie musisz już martwić się, iż nie zdążysz z z czymś ważnym na czas, ponieważ zaproponujemy dogodny termin wykonania zamówienia, jak również długoterminową współpracę , która będzie opierać się na umowie. Na naszej stronie edoradztwochemiczne.pl zdobędziesz więcej informacji o naszej ofercie.
Kontakt
edoradztwochemiczne.pl
Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------