Catering dietetyczny Gliwice - Dieta pudełkowa FitApetit

dodano: 2021.09.25 ważne do: 2022.09.20 wyświetleń: 51
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma zajmuje się oferowaniem cateringu dietetycznego w naprawdę konkurencyjnych cenach. Jednakże nasza oferta jest inna niż pozostałe. Zapewniamy dostęp do wielu różnych diet, a w każdej diecie dajemy możliwość wyboru konkretnych posiłków. W zależności od diety do wyboru dajemy od 15 do 25 posiłków. W ofercie mamy na przykład dietę sportową, niskowęglowodanową, bez glutenu dla wegetarian i wiele innych. W trakcie projektowania wszystkich naszych posiłków dbamy, aby uwzględniać wszelkie wymagania naszych klientów. Stosujemy tylko bardzo dobre składniki oraz dbamy o dobre dopasowanie wszystkich dań w naszych dietach. Mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na oferowane przez nas diety będzie miał możliwość spożyć rzeczywiście bardzo godne uwagi posiłki spełniające wszelkie normy. Zachęcamy do zakupów.
Kontakt
Catering dietetyczny Fit Apetit - Dieta pudełkowa
ul. Cała Polska, 00-001 Cała Polska, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------