Profesjonalne wsparcie prawne dla firm - Styba Kancelaria Adwokacka

dodano: 2021.09.28 ważne do: 2022.09.23 wyświetleń: 87
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria adwokacka Marty Styby zapewnia profesjonalne porady prawne skierowane do przedsiębiorstw i osób fizycznych. Z usług skorzystać mogą firmy zaczynające swoją działalność oraz te, które są na rynku od dłuższego czasu. Klienci prywatni mogą uzyskać wsparcie prawne z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Pracownicy kancelarii to osoby posiadające dużą wiedzę i doświadczenie oraz szerokie kompetencje. Firmę charakteryzuje indywidualne podejście do Klienta, zrozumienie jego potrzeb oraz terminowość. Kancelaria podejmuje współpracę z tłumaczami, doradcami podatkowymi oraz notariuszem, co gwarantuje wysoką jakość realizowanych usług.
Kontakt
Styba Kancelaria Adwokacka
ul. Babiego Lata 13, 05-503 Baszkówka, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------