Biuro detektywistyczne Prodetektyw

dodano: 2021.10.04 ważne do: 2022.09.29 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Indywidualne ukierunkowanie do spraw klientów proponuje Prodetektyw. Biuro detektywistyczne jest za to cenione. Od pierwszej konsultacji z klientem aż do skończenia czynności detektywi pracują z utrzymaniem całkowitej dyskrecji. Ich doświadczenie oraz priorytetowe podejście do sprawy jest godne zaznaczenia. Zbieranie dowodów ma miejsce przy pomocy nowoczesnego sprzętu.

Obserwacje detektywistyczne mają za zadanie uzyskanie albo weryfikację informacji, a zebrane dowody mogą zostać użyte w sądzie. Na końcu klient otrzymuje raport, obejmujący: opisy, fotografie i materiały filmowe. Wszechstronne usługi proponowane są dla: klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, kancelarii prawniczych, urzędów oraz organów państwa. Zdeterminowanie detektywów przejawia się w tym, że poradzą sobie oni z każdą ze spraw, aż jej nie objaśnią. Regularnie zleceniodawcy informowani są o tym, jakie czynności są brane pod uwagę.

 
Kontakt
Prodetektyw
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------