Wycinarka laserowa fiber

dodano: 2021.10.08 ważne do: 2022.10.03 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Marka Maszyny-Polskie zajmuje się sprzedażą maszyn do cięcia oraz gięcia metalu w technologii światłowodowej fiber. Funkcjonuje na terenie całego kraju, a w Toruniu prowadzi Salon Technologii Laserowych. Będąc autoryzowanym dystrybutorem sprzętów chińskiej marki Senfeng Leming Laser proponuje szeroki wybór niezawodnych maszyn dla kontrahentów , którzy oczekują szybkiego oraz precyzyjnego cięcia metalu. Ręczna spawarka laserowa czy też wycinarka laserowa fiber z podajnikiem zwoju metalu to tylko przykłady urządzeń, którymi dysponuje marka. Asortyment firmy zawiera również znakowarki, czyszczarki i napawarki laserowe. Składają się na niego nie tylko wysokiej klasy lasery fiber do profili, blach i rur, ale też linie produkcyjne ,które posiadają automatyczny załadunek i rozładunek blach. Jako zespół doświadczonych fachowców przedsiębiorstwo Maszyny-Polskie zajmuje się montażem urządzeń, ich przetestowaniem i uruchomieniem u każdego klienta. Oferuje szkolenia dla operatorów dotyczące obsługi maszyn. Prowadzi serwis gwarancyjny a także serwis pogwarancyjny. Szczegóły na stronie internetowej lasery-fiber.eu.
Kontakt
lasery-fiber.eu
Toruń, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------