skład stali nierdzewnych

dodano: 2021.11.03 ważne do: 2022.10.29 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Gdzie znajdziesz najlepszą stal nierdzewną, niezbędną w Twojej konstrukcji? Oczywiście w Domu Stali. Jak już sama nazwa wskazuje, w firmie znajdziesz fachową opiekę oraz doświadczone poradnictwo w tematyce zakupu stali. Dom Stali jest przedsiębiorstwem społecznie odpowiedzialnym. Skorzystaj z doradztwa zespołu, który najlepiej rozumie Twoje potrzeby. Oferta firmy obejmuje stal nierdzewną, stal dekoracyjną barwioną oraz produkty z aluminium. Aluminium zastosujesz do produkcji pokryć dachowych, znajdzie zastosowanie w konstrukcji fasad, elewacji, izolacji, jest używane w blachach karoseryjnych. Stal nierdzewna ma duży wpływ na konstrukcję, musi być niezawodna. Skorzystaj z szerokiego asortymentu produktów ze stali nierdzewnej, do których należą blachy, rury, pręty, również kątowniki. Firma dostarcza armaturę. Dom Stali posiada w ofercie stale o strukturze ferrytycznej, które są odporne na utlenianie i doskonale sprawdzają się w wysokich temperaturach. Stal ferrytyczna jest stosowana w produkcji urządzeń AGD, dekoracyjnych elementów samochodów oraz zbiorników gorącej wody.
 
Kontakt
MTL LEWANDOWSKI, KAMIŃSKI, PITULSKI SPÓŁKA JAWNA
ul. Chrzanowskiego 29, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------