Dobry ortodonta - Chorzów

dodano: 2021.12.03 ważne do: 2022.11.28 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta Centrum Stomatologii Atria z zakresu rentgenodiagnostyki obejmuje zdjęcie RTG zęba (wewnątrzustne), zdjęcie RTG zębów (panoramiczne), zdjęcie RTG zębów cefalometryczne – boczne, a także RTG stawu skroniowo-żuchwowego. Laboratorium protetyczne Centrum Stomatologii Atria gwarantuje najwyższą jakość uzupełnień protetycznych, takich jak korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe i elastyczne, zasuwy, zatrzaski, licówki ceramiczne czy korony pełnoceramiczne. Lekarze Centrum Stomatologii Atria dokładają wszelkich, aby na bieżąco unowocześniać gabinety, tak aby pacjenci byli w pełni zadowoleni z jakości oferowanych usług.
Kontakt
atria
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------