Kontrola prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich

dodano: 2021.12.10 ważne do: 2022.12.05 wyświetleń: 65
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Conperio to największa w temacie absencji chorobowej firma doradcza w naszym kraju. Usługi Comperio podzielone sa na trzy sektory Conperio Indeks, Conperio Audyt oraz Conperio Kontrole. Czym się zajumemy ? Zajmujemy się audytem, doradztwem i pełnym zarządzaniem problemem absencji chorobowej.

Jako firma często występujemy jako eksperci do spraw związanych z absencją chorobową. Zależy nam na tym, aby edukować przedsiębiorców i pracowników w temacie ich praw oraz obowiązków związanych z absencją pracowniczą. Swoimi radami dzielimy się z mediami informacyjnymi, a także sektorowymi.

Nasze usługi

Conperio Indeks
To ogólnopolski indeks absencji chorobowej, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, nie mających punktu odniesienia dla swoich danych dotyczących absencji.

Conperio szkolenia
Nasze szkolenia zawierają wiedzę teoretyczną zdobytą przez Conperio, która zweryfikowana została w praktyce w Polskich przedsiębiorstwach. Celem warsztatów jest poprawianie świadomości oraz budowanie odpowiedniej postawy pracowników działów kadr i HR, a także kadry zarządzającej. Propagujemy wiedzę o skutecznych narzędziach do kompleksowego zarządzania absencją w organizacji.

Sprawdź Nas
Kontakt
Conperio Sp. z o.o. Sp.k.
Leszno, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------