Gabinet masażu leczniczego

dodano: 2022.02.07 ważne do: 2023.02.02 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep medyczny w Płocku Oaza oferuje szereg profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych poprzez udzielanie świadczeń medycznych, rehabilitacyjnych i opiekuńczych służących zachowaniu i poprawie zdrowia. Centrum Oaza to wypożyczalnia sprzętu medycznego, a także gabinet masażu leczniczego i serwis sprzętu rehabilitacyjnego. Sklep medyczny Oaza w Płocku oferuje szeroki wybór sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, a także produkty do korekcji wad postawy, profilaktyki oraz w leczenia urazów i kontuzji. Sklep medyczny w Płocku Oaza oferuje kompleksową pomoc przy wyborze zaopatrzenia ortopedycznego, sprzętu rehabilitacyjnego, środków pomocniczych i innych produktów medycznych. 
Kontakt
Fundacja Panaceum
ul. Tadeusza Garleja 3, 09-400 Płock, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------