wycieraczki aluminiowe

dodano: 2022.02.21 ważne do: 2023.02.16 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Lata doświadczenia i dziesiątki tysięcy metrów stworzonych przez firmę Krakmat wycieraczek sprawiają, że oferowane produkty są trwałe, estetyczne i zapewniają komfort użytkowania. Firma Krakmat jest dystrybutorem ażurowych mat gumowych, które znajdują zastosowanie jako osobny produkt lub stanowią uzupełnienie wycieraczki systemowej. Oferowane przez firmę Krakmat wycieraczki sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, mieszkaniach, apartamentach, jak i w budynkach użytku publicznego takich jak centra handlowe, szkoły, biura czy szpitale. Wycieraczki systemowe lub obiektowe oferowane przez firmę Krakmat nadają się wszędzie tam, gdzie panuje wzmożony ruch pieszy.
Kontakt
Krakmat Monika Duniec
ul. Łokietka 14, 30-016 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------