Esperal wszywka alkoholowa Siedlce - Sokołów Podlaski - Węgrów

dodano: 2022.02.21 ważne do: 2023.02.16 wyświetleń: 123
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa staje się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem na leczenie uzależnienia od alkoholu. Wszywka alkoholowa polecana jest szczególnie pacjentom, którzy mimo terapii nie sprostają poradzić sobie z nałogiem alkoholowym. Środek Esperal wywołuje, że po wypiciu napojów alkoholowych, pacjent ma symptomy zatrucia alkoholowego. Wskutek tego, pacjent z wszywką alkoholową czuje istotne odrzucenie od alkoholu a także nie ma chęci pić go w większych ilościach. Wszywka jest zabiegiem szybkim i łagodnym. Podczas jego przeprowadzania jest robione znieczulenie miejscowe. Zaszycie trwa około 15 minut. Przed ustaloną wizytą nie można przez minimum 24 godziny pić napojów alkoholowych.
Kontakt
Esperal Warszawa
ul. Marszałkowska 62, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------