Wszywka alkoholowa Esperal Swarzędź - Śrem - Krotoszyn - Turek

dodano: 2022.04.21 ważne do: 2023.04.16 wyświetleń: 117
Szczegóły ogłoszenia:
Podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegu umieszczenia Esperalu pod skórą jest krokiem do zachowania życia w trzeźwości. Norma leku dobierana jest indywidualnie do Pacjenta, rozpatrując jego wagę i stopień nałogu. W skład wszywki alkoholowej Esperal wchodzi pastylka z materią aktywną o określeniu Disulfiram. Specyfik jest dostępny w formie do przyjmowania ustnego, co jest mniej rozpowszechnione, a także do stosowania podskórnego poprzez zabieg chirurgiczny. Zwykle miejscem zaszycia jest strefa pośladkowa. Przed dokonaniem zabiegu chirurg odbywa kwestionariusz lekarski oceniający stan zdrowia Pacjenta a także analizuje istnienie przeciwwskazań do zabiegu, po tym, znieczula miejsce implantacji.
Kontakt
Esperal Poznań
ul. Szymańskiego 10, 61-001 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------