Storytelling w reklamie

dodano: 2022.04.22 ważne do: 2023.04.17 wyświetleń: 170
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Klasyczny styl reklamowania marki, bądź produktu coraz bardziej przestaje być praktykowany. Obecni odbiorcy przestali już konsumować tego typu treści i są na nie bardzo odporni. Z tego powodu zaczęto szukać nowych, bardziej angażujących sposobów, w jaki można promować firmę. Jedną z bardziej popularnych stał się storytelling w reklamie. Bazuje ona na docieraniu do odbiorcy i wywieraniu na nim pozytywnych emocji poprzez pokazanie interesującej i angażującej historii. Często są one wielowątkowe i bardzo atrakcyjne dla odbiorcy. Jednym z przykładów użycia storytellingu są świąteczne reklamy Allegro, w których osoba starsza uczy się języka obcego, by porozmawiać ze swoim wnukiem. Więcej informacji na temat storytelling w reklamie znajdziesz na stronie Exorigo Upos.
Kontakt
Exorigo Upos
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------