Medivon.pl

dodano: 2022.04.25 ważne do: 2023.04.20 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:
Medivon  to nowoczesny, sprawdzony oraz rzetelny producent produktów prozdrowotnych. W firmowym sklepie online można znaleźć akcesoria przeznaczone do masażu. Nie brakuje szerokiej palety modeli mat, poduszek oraz kołnierzy masujących, które doskonale rozluźnią i rozbiją spięte i zbite mięśnie. W ofercie są również masażery do stóp, nóg oraz oczu. Produkty przeznaczone do masażu doskonale sprawdzą się zarówno przy profilaktyce jak i zespołach bólowych. Produkty tej marki są również świetną rehabilitacją dla osób starszych i chorych, którzy posiadają pewne urazy, dolegliwości w niektórych częściach ciała. Z oferty może skorzystać każdy, kto chciałby poczuć się komfortowo, dobrze we własnej skórze. W sklepie Medivon.pl można również znaleźć aparaty słuchowe, termometry bezdotykowe, elektrostymulatory oraz środki ochrony osobistej: maseczki dla dzieci, maseczki chirurgiczne oraz kombinezony ochronne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie www oraz sekcją blogową, w której można znaleźć garść porad zdrowotnych. 
Kontakt
Medivon
woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------