Odtrucie alkoholowe Płock-Sochaczew-Płońsk-Sierpc

dodano: 2022.04.26 ważne do: 2023.04.21 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:
Odtruwanie alkoholowe to dobry sposób na odcięcie się od sygnałów Alkoholowego Zespołu Odstawiennego. To oferta skierowana zarówno dla osób, które przez dłuższy czas walczą z uzależnieniem a także dla tych, którzy jednokrotnie przesadzili z ilością napojów alkoholowych. Nawodnienie z wykorzystaniem kroplówki sprawia, że odtrucie alkoholowe jest istotnie bardziej efektywne, niż poprzez tradycyjne, doustne przyjmowanie elektrolitów. Detoks alkoholowy jest przeprowadzany przez profesjonalnych i doświadczonych ratowników czy też pielęgniarzy, którzy podczas zabiegu kontrolują samopoczucie pacjenta. Odtrucie alkoholowe zajmuje około godziny. Kroplówka jest podawana w starannie odliczonej porcji.
Kontakt
Odtrucie Alkoholowe Warszawa
ul. Marszałkowska 60, 00-678 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------