Esperal Bielsko-Biała-Oświęcim-wszywka alkoholowa

dodano: 2022.05.03 ważne do: 2023.04.28 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Wraz z postępem nauk leczniczych powstają nowe sposoby redukowania efektów alkoholizmu. Jednym z nich jest farmakologiczna technika awersyjna, mianowicie znana wszywka alkoholowa. Samo zaszycie alkoholowe to jeden zabieg, który dokonuje się w znieczuleniu miejscowym i zajmuje około 30 minut. Esperal jest rekomendowany najczęściej osobom, które bardzo długo zmagają się z nałogiem i są po wielu odtruciach alkoholowych oraz terapiach, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Do zabiegu wszywki nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Warunek stanowi wstrzemięźliwość od picia napojów wyskokowych na 48 godzin przed planowanym zabiegiem.
Kontakt
Esperal Katowice
ul. Mickiewicza 21, 40-085 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------