Biuro patentowe AOMB - Rejestracja znaku towarowego

dodano: 2022.05.31 ważne do: 2023.05.26 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria AOMB świadczy wysokiej jakości usługi mające na celu ochronę innowacyjnych pomysłów ludzi, którzy dzięki wytężonej pracy i niezwykłej kreatywności, mają szansę osiągnąć wielki sukces. Rejestracja znaku towarowego https://aomb.pl/uslugi/znaki-towarowe/ to jeden z pierwszych kroków jakie należy podjąć, by zabezpieczyć swój produkt lub usługę. Znak towarowy, czyli kombinacja cyfr, liter, słów, grafik, kolorów, sloganu, opakowania lub kształtu produktu, umożliwia jego odróżnienie od wytworów konkurencji. Jakie są wymagania dotyczące wyglądu znaku towarowego, jak przebiega procedura jego rejestracji? Informacje na powyższe tematy znajdziesz na stronie.
 
Kontakt
AOMB Polska
ul. Emilii Plater 53, 00-013 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------