Esperal Kraków-wszywka alkoholowa

dodano: 2022.06.10 ważne do: 2023.06.05 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa stanowi bardzo skuteczną i potwierdzoną metodykę leczenia nałogu alkoholowego. Dzięki niej możemy niezwykle skutecznie zniechęcić chorego do dalszego spożywania napojów wysokoprocentowych. Wszycie Esperalu odbywa się w ciągu jednego zabiegu. W trakcie jego trwania dawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu chory poddawany temuż zabiegowi nie musi być hospitalizowany. Zaszycie alkoholowe realizuje lekarz chirurg, który przed zabiegiem przeprowadza wywiad. Wszycie Esperalu utrudnia rozkład alkoholu etylowego w organizmie. Już po małej dawce trunku pacjent doświadcza niezmiernie przykre efekty jego spożycia. Istotnie sam Esperal niewiele da bez właściwej terapii. Konsultacja psychologa i psychoterapeuty jest wskazana w trakcie leczenia.
Kontakt
Esperal Kraków
ul. Ludwika Zamenhofa 10, 31-026 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------