INVBIO - dystrybutor Gentaur

dodano: 2022.07.18 ważne do: 2023.07.13 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Spółka Gentaur Sp. z o.o. obecna jest w Polsce od 2010 roku, a marka Gentaur istnieje w Europie od ponad 15 lat. Prowadzimy działalność zajmującą się dystrybucją produktów do wykorzystania w pracach badawczych związanych z takimi przedsięwzięciami, jak biologia molekularna, immunologia, cytobiologia, hodowla komórek i tkanki, badania nad nowotworami, diagnostyka.Rozchodzi się o dla przykładu odczynniki do biologii molekularnej i mikrobiologii, przeciwciała, białka z rekombinowanych DNA, zestawy diagnostyczne, które opierają się na teście ELISA, zestawy do analizowania przemiany materii, testy PCR, czy drobne wyposażenie laboratoryjne. W swojej ofercie mamy sprzęt prekursorskich marek takich jak Trevigen, Biovision, Epigentek, SBI, Bioassay Systems, National Diagnostics.Stale rozszerzany spis naszych dostawców możecie Państwo zobaczyć tutaj. Nasza kadra profesjonalistów wesprze Państwa w znalezieniu i wyborze niezbędnych Wam produktów. Zapewniamy również wsparcie techniczne oraz pomoc, jeżeli macie Państwo pytania dotyczące tego asortymentu. Naszymi konsumentami są szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety medyczne, szpitale, instytuty naukowo-badawcze a także prywatne przedsiębiorstwa. Jeśli potrzebują Pańtstwo produktów, które nie są widoczne wśród asortymentu na naszej stronie zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się, aby uzyskać je dla Państwa.
Kontakt
Gentaur sp. z.o.o.
ul. Grunwaldzka 88A/2, 81-771 Sopot, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------