Esperal wszywka alkoholowa Garwolin - Pułtusk - Gostynin - Zielonka

dodano: 2022.07.25 ważne do: 2023.07.20 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Uzależnienie od alkoholu to nałóg, który wyniszcza nie tylko ciało, ale również ducha. To, ile czasu będzie trwało leczenie alkoholizmu u uzależnionego zależy zwłaszcza od stopnia nawyku, w jakim tkwi. Najważniejsze, to chęć rzucenia nałogu. Do jednych z najbardziej efektywnych technik leczenia, zalicza się wszycie Esperalu. Wszywka alkoholowa jest preparatem służącym do implantacji podskórnej. Przed przystąpieniem do zabiegu, lekarz przeprowadza z uzależnionym dokładny wywiad, podczas którego zidentyfikowane są możliwe przeciwwskazania do zaimplementowania wszywki alkoholowej. Działanie Esperalu polega na wytwarzaniu substancji, która hamuje metabolizm alkoholu w organizmie. Reakcja ta jest długofalowa, czego efektem jest, pojawienie się uciążliwych przypadłości po spożyciu napoju wyskokowego.
Kontakt
Gabinet Chirurgiczny Warszawa
ul. Marszałkowska 62, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------