DORADZTWO ŚRODOWISKOWE OBSŁUGA BDO POZWOLENIA ZINTEGROWANE EKOEXPERT

dodano: 2022.10.11 ważne do: 2024.06.08 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia klientom najwyższą jakość świadczonych usług doradztwa ekologicznego, doradztwa biznesowego, elastyczne warunki współpracy ekologicznej, w tym możliwość kompleksowej obsługi ekologicznej firmy, zarządzania dokumentacją środowiskową, rozliczenia środowiskowe, zarządzanie projektami ekologicznymi w firmie. Firma EkoExpert wykorzystuje wieloletnie doświadczenie oraz znajomość aktualnego stanu prawnego w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie dla zapewnienia profesjonalnego wsparcia oraz prawidłowego wypełniania obowiązków środowiskowych w związku z prowadzoną działalnością. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert realizują obowiązki środowiskowe firm,  w tym: wykonują audyt środowiskowy, analizę potrzeb środowiskowych firmy, opracowują wymagane dokumenty środowiskowe, sporządzają wnioski o wydanie pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych, dokonują stosownych rozliczeń środowiskowych związanych z wniesieniem opłat środowiskowych, produktowych i innych. Współpraca ekologiczna z ekspertami środowiskowymi z firmy EkoExpert umożliwia powierzenie realizacji obowiązków środowiskowych doświadczonym specjalistom w dziedzinie ochrony środowiska, którzy zadbają o najwyższą jakość sporządzanych dokumentów środowiskowych, terminowe dokonywanie rozliczeń środowiskowych, uzyskiwanie wymaganych pozwoleń, zezwoleń środowiskowych oraz reprezentowanie firmy w trakcie kontroli środowiskowej. Firma EkoExpert zapewnia kompleksową obsługę ekologiczną firm we wszystkich obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, z możliwością dostosowania zakresu współpracy do potrzeb i możliwości klienta. Firma EkoExpert oferuje profesjonalne usługi ekologiczne obejmujące również najtrudniejsze obszary działalności firmy m.in. zarządzanie odpadami.  Zarządzanie odpadami wymaga szerokiej znajomości zagadnień i regulacji w zakresie gospodarowania odpadami, w tym znajomości wymogów środowiskowych stawianych przed przedsiębiorstwem. Doradcy ekologiczni z EkoExpert zajmują się w ramach gospodarowania odpadami w firmie rejestracją i obsługą dokumentów w Bazie Danych Odpadowych, uzyskiwaniem pozwoleń odpadowych, prowadzeniem ewidencji wytwarzanych odpadów, aktywnym pozyskiwaniem odbiorców odpadów, sporządzaniem i składaniem sprawozdań odpadowych oraz dokumentowaniem wprowadzanych do obrotu produktów i opakowań. Eksperci z firmy EkoExpert zajmują się obsługą Bazy Danych Odpadowych BDO, dokonują rejestracji w BDO, sporządzają sprawozdania w BDO, wystawiają karty odbiorców odpadów oraz wyliczają wysokość opłat produktowych. Zachęcamy do kontaktu z doradcami pod numerem 85 744 44 60 w celu omówienia możliwości współpracy oraz odwiedzenia firmowej strony internetowej http://www.ekoexpert.com.pl  w celu zapoznania się z ofertą usług środowiskowych firmy.
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------