Efekt DDD - dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

dodano: 2022.10.21 ważne do: 2023.10.16 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Efekt DDD to działająca na terenie Małopolski i Śląska profesjonalna firma świadcząca usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się likwidacją szkodników oraz insektów, dezodoryzacją i ozonowaniem pomieszczeń. Podczas ponad 15-letniej już działalności na rynku firma uzyskała liczne świadectwa potwierdzające kwalifikacje pracowników oraz zdobyła wiele certyfikatów. Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi i preparatów w trakcie pracy zapewnia bezpieczeństwo prowadzonych działań, a dla Klienta oznacza skuteczne pozbycie się problemu. Oferta firmy jest dopasowywana do przedsiębiorców działających m.in. w branży spożywczej czy gastronomi, jak również do osób prywatnych.
Kontakt
Efekt DDD
Andrychów, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------