Sprzedaż i serwis kserokopiarek - Ksero.net.pl

dodano: 2022.11.10 ważne do: 2023.11.05 wyświetleń: 92
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma działa w obszarze urządzeń biurowych od ćwierćwiecza. Przez wszystkie te lata przyswoiliśmy bezcenny kapitał doświadczenia, czego dowodem obszerna lista specjalistycznych certyfikatów. Żeby sprostać wymaganiom odbiorców nieustannie podnosimy nasze umiejętności oraz zwiększamy zakres oferty naszej firmy. Mamy w sprzedaży ekonomiczne drukarki umożliwiające wielu skomplikowanych działań. Kupujący ma możliwość zdecydować się na sprzęt jego wypróbowanej marki spośród których wyliczyć trzeba Konicę-Minoltę. Nasze usługi obejmują serwis materiałów eksploatacyjnych. Nasz serwis zapewnia skuteczną pomoc, radę w sytuacji usterki urządzeń wybranych producentów HP.  Dedykowana możliwość wynajmu sprzętu pozwala na rezygnację z przeglądów urządzeń. Trzydziestodniowy koszt wynajmu urządzeń zaczyna się od 69 złotych.
Kontakt
FORUM S.C. - Nowoczesne Biuro
ul. Al. Korfantego 195, 40-153 Katowice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------