Hurtownia pasmanteryjna - Fhoval

dodano: 2022.11.30 ważne do: 2023.11.25 wyświetleń: 105
Szczegóły ogłoszenia:
FH Oval jest niezwykłym sklepem krawieckim z ponad 25-letnią wprawą w dziedzinie krawiectwa. Kompetentna obsługa zna się na swoim fachu oraz jest na bieżąco z najgorętszymi trendami mody, przez co zawsze służy podpowiedzią w wyborze właściwych materiałów i dodatków. Asortyment firmy jest wyjątkowo różnorodny, dzięki czemu Oval jest wręcz niedościgniony w swojej branży. W ofercie oprócz typowych nici, sznurków i guzików można znaleźć między innymi różnego rodzaju taśmy ozdobne, klamry, koronki oraz galanterię. Sklep jest również zaopatrzony w dodatki do wyrobu biżuterii, wyposażenie dla szwalni oraz części do maszyn szwalniczych. Dostępne są także najwyższej jakości nożyczki firmy Fiskars. Oval zajmuje się sprzedażą detaliczną, ale jest również hurtownią pasmanteryjną. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Ossowskiego 30 w Pabianicach. Produkty można kupić osobiście lub w prowadzonym sklepie internetowym, który umożliwia odbiór osobisty i wysyłkę towarów (również za granicę.). Profesjonalna obsługa odpowiada zarówno za sklep stacjonarny jak i internetowy co daje pewność satysfakcji klientów. Prowadzone są także indywidualne farbowania dodatków krawieckich, grawerowania oraz nadruki na taśmach i gumach. 
Kontakt
Hurtownia krawiecka OVAL
ul. Ossowskiego 30, 95-200 Pabianice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------