Kancelaria Radców Prawnych - postępowania upadłościowe

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria Radców Prawnych oferuje pomoc, kompleksową obsługę prawną dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa, prawie cywilnym, możemy pomóc w przypadku spadków, rozwodów, prowadzimy upadłość konsumencką. Radcowie prawni z naszej kancelarii posiadają długoletnie doświadczenie z obszaru prawa cywilnego, możemy zaoferować także zdalną obsługę klientów. Oferujemy porady prawne z zakresu prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego. Możemy wybrać najbardziej korzystny sposób ogłoszenia upadłości, reprezentujemy firmę w całym toku postępowania. Dodatkowo specjalizujemy się w ubezpieczeniach społecznych, odszkodowaniach oraz zadośćuczynieniu związanego z wypadkami komunikacyjnymi. Reprezentujemy klientów w przypadku sporu z bankiem czy też inną instytucją finansową, który dotyczy kredytów we frankach, niekorzystnych polisolokat. Oferujemy również pomoc w przypadku rozwodów, dochodzeniu alimentów czy też opieki nad dziećmi. Doradzamy również w jaki sposób osiągnąć satysfakcjonujący podział majątku.

Kancelaria Radców Prawnych

tel: 696 108 603

tel: 501 837 262

biuro@kancelariawik.pl

Kontakt
kancelariawik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------