Hexonic – Twój sprawdzony dostawca wymienników ciepła

dodano: 2022.12.17 ważne do: 2023.12.12 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Hexonic to firma działająca na rynkach międzynarodowych od przeszło trzydziestu lat. Jest ona wytwórcą wysokiej jakości wymienników ciepła, które pozwalają na oszczędzanie zasobów planety zapewniając efektywną wymianę ciepła zarówno w domach klientów indywidualnych, jak i w firmach działających w różnych obszarach przemysłu. Firma cieszy się uznaniem Klientów w wielu obszarach świata i nieustannie wchodzi na nowe rynki zapewniając Klientom najwyższą jakość, funkcjonalność i niezawodność produktów znajdujących się w jej ofercie. Zasady, jakimi kieruje się Hexonic w prowadzonych działaniach to zaangażowanie, inwencja twórca oraz elastyczność.
 
Kontakt
HEXONIC
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------