Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin-Dlaczego warto nam zaufać?

dodano: 2022.12.22 ważne do: 2023.12.17 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Wszycie Esperalu jest szczególnie efektywną metodą walki z uzależnieniem od alkoholu, głównie u osób, które nie mogą zerwać z nałogiem, pomimo wielokrotnych prób leczenia. Wszywka alkoholowa utrudnia rozkład alkoholu etylowego w organizmie. Już po niewielkiej dawce alkoholu pacjent doświadcza szczególnie przykre skutki jego spożycia. Wszycie Esperalu realizuje się w ciągu jednego zabiegu. W trakcie jego trwania stosowane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu pacjent poddawany temuż zabiegowi nie musi być hospitalizowany. Zaszycie alkoholowe dokonuje lekarz chirurg, który przed zabiegiem przeprowadza wywiad. Niezaprzeczalnie sam Esperal niewiele da bez prawidłowej terapii. Pomoc psychologa tudzież psychoterapeuty jest wskazana w ciągu leczenia.
Kontakt
Szczecin Esperal
ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------