Wszywka Alkoholowa Katowice-Czemu lek Esperal jest taki skuteczny?

dodano: 2023.01.13 ważne do: 2024.01.08 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Wraz z rozwojem nauk leczniczych powstają nowe zabiegi minimalizowania efektów choroby alkoholowej. Jednym z nich jest farmakologiczna metoda awersyjna, czyli znana wszywka alkoholowa. Samo zaszycie alkoholowe to jeden zabieg, który odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Lek esperal jest wskazywany najczęściej osobom, które przez długi czas zmagają się z uzależnieniem i są po wielu odtruciach alkoholowych oraz terapiach, które nie dały spodziewanych wyników. Do zabiegu wszywki nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Warunek stanowi wstrzemięźliwość od zażywania napojów wyskokowych na 48 godzin przed planowanym zabiegiem.
Kontakt
Esperal Katowice
ul. Mickiewicza 21, 40-085 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------