Wywóz odpadów Panda

dodano: 2023.03.27 ważne do: 2023.07.13 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Panda Wywózki to rzetelna firma wywożąca odpady, która oferuje swoim klientom we Wrocławiu szereg usług. Jedną z głównych korzyści korzystania z usług utylizacji odpadów Panda Wywózki jest wygoda i niezawodność regularnych odbiorów. Klienci mogą planować regularne odbiory w dogodnym dla siebie czasie, zapewniając terminowy odbiór i utylizację odpadów. Dodatkowo Panda Wywózki dba o to, aby odpady były właściwie utylizowane zgodnie z przepisami ochrony środowiska, zmniejszając ryzyko szkód w środowisku. Oprócz wywozu odpadów firma oferuje również usługi rozbiórek altan, szklarni oraz opróżniania mieszkań, domów, piwnic i garaży. Zajmują się także wywozem śmieci z ogrodów działkowych oraz likwidacją dzikich wysypisk.
 
Kontakt
Panda
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------