Gabinet Podologiczny ŚwiatPodologii.pl w Gdańsku!

dodano: 2023.04.24 ważne do: 2024.04.18 wyświetleń: 111
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy profesjonalną pomoc, aby utrzymać optymalne zdrowie stóp. Nasze zespoły składają się z lekarzy podologów i specjalistów od aktywnej opieki zdrowotnej, którzy łączą swoją wiedzę i doświadczenia w celu jak najlepszego dostosowania się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wnaszym gabinecie oferujemy szeroki zakres usług, w tym diagnozę chorób stóp, wprowadzanie profilaktyki chorób stóp, leczenie chorób skóry stóp, dostosowywanie butów, usuwanie modzeli i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej ŚwiatPodologii.pl i odwiedzania naszego gabinetu w Gdańsku dla Twojej wygody i komfortu.
Kontakt
ŚwiatPodologii.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------