Gdańska Klinika Urody — miejsce dla Twojego piękna!

dodano: 2023.04.30 ważne do: 2024.04.24 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza Gdańska Klinika Urody specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii. Oferujemy szereg zabiegów i usług, wśród których znajdują się zarówno kompletne programy odmładzania skóry, jak i intensywne terapie działające specyficznie na pojedyncze problemy skórne. Nasza doświadczona kadra medyczna to profesjonaliści o wieloletniej praktyce w dziedzinie dermatologii, kosmetologii i laseroterapii. Każdy pacjent jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego podchodzimy w indywidualny sposób, z zachowaniem pełnej troski i szacunku oraz dbając o jego maksimum bezpieczeństwa. Pozwól nam stworzyć dla Ciebie miejsce Twojego piękna w Gdańskiej Klinice Urody!
 
Kontakt
GDAŃSKA KLINIKA URODY
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------