Tas-Met kontenery na śmieci, skup złomu - Wrocław

dodano: 2023.05.12 ważne do: 2024.05.06 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą TAS-MET, specjalizującą się w skupie złomu oraz wynajmie kontenerów na śmieci i gruz. Nasza działalność koncentruje się na efektywnym gospodarowaniu odpadami i surowcami wtórnymi. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów z sektora budowlanego, przemysłowego i komunalnego.
Nasz skup złomu obejmuje różne rodzaje metali, w tym metale kolorowe, stal, aluminium i miedź. Zapewniamy sprawny proces skupu, wycenę według aktualnych cen rynkowych i uczciwe rozliczenie. Nasze zaangażowanie w recykling i odzysk surowców jest nie tylko korzystne dla środowiska, ale również pomaga naszym klientom w zarządzaniu odpadami i zyskiwaniu dodatkowych korzyści finansowych.
Wynajem naszych kontenerów na śmieci i gruz to wygodne i efektywne rozwiązanie dla firm i indywidualnych klientów. Nasza flota kontenerów jest różnorodna, dostosowana do różnych rodzajów odpadów i skali projektów. Zapewniamy terminowy odbiór kontenerów oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego rozwiązania. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na swoich zadaniach, mając pewność, że ich odpady są odpowiednio zorganizowane i utylizowane.
Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w ekologiczne i efektywne rozwiązania w zarządzaniu odpadami. Nasza firma TAS-MET to nie tylko dostawca usług, ale również partner, który pomaga klientom osiągnąć ich cele związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. Zapraszamy do współpracy i razem dbajmy o naszą planetę, jednocześnie korzystając z profesjonalnych usług skupu złomu oraz wynajmu kontenerów na śmieci i gruz.
Kontakt
Tas-Met kontenery na śmieci, skup złomu - Wrocław
ul. Ślężna 112c, 53-111 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------