Polcom SaaS - aplikacje dopasowane do potrzeb biznesu

dodano: 2023.05.17 ważne do: 2024.05.11 wyświetleń: 124
Szczegóły ogłoszenia:
Polcom oferuje usługi Software as a Service (SaaS), które pozwalają na dostęp do dedykowanych aplikacji informatycznych. Model SaaS polega na udostępnieniu użytkownikowi oprogramowania przez Internet, co pozwala na korzystanie z aplikacji bez konieczności jej zakupu czy instalacji na komputerze. SaaS to rozwiązanie w pełni elastyczne i skalowalne, które umożliwia dodawanie kolejnych użytkowników i dokonywanie zmian funkcjonalnych aplikacji. Polcom zapewnia również bezpieczeństwo przechowywanych danych za sprawą jednego z najnowocześniejszych ośrodków przetwarzania danych w Polsce. Aplikacje udostępniane w modelu SaaS są zbudowane w oparciu o przyjazny interfejs, który pozwala na wygodne, szybkie i intuicyjne korzystanie z usługi. Polcom SaaS to rozwiązania dedykowane dla przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zarządzać swoim biznesem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Polcom na oficjalnej stronie Internetowej!
 
Kontakt
Polcom
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------