Odtrucie Alkoholowe Warszawa-detoks alkoholowy

dodano: 2023.05.17 ważne do: 2024.05.11 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
Odtrucie alkoholowe jest przeznaczone szczególnie dla osób, które mają problem z nadmiernym piciem, ale jest też przydatne dla tych, którzy jednokrotnie przesadzili z ilością napojów wyskokowych, np. na imprezie. Odtruwanie alkoholowe trwa około godziny. Nawodnienie z wykorzystaniem kroplówki sprawia, że odtrucie alkoholowe jest znacznie bardziej efektywne, niż poprzez typowe, doustne otrzymywanie elektrolitów. Odtrucie alkoholowe jest prowadzone przez kompetentnych i doświadczonych ratowników jak również pielęgniarzy, którzy podczas zabiegu kontrolują samopoczucie pacjenta. Kroplówka jest dostarczana w precyzyjnie odmierzonej ilości.
Kontakt
Detoks Warszawa
ul. Marszałkowska 60, 00-545 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------