Esperal Katowice-Zmień swoje życie już teraz-postaw na wszywkę alkoholową

dodano: 2023.05.21 ważne do: 2024.05.15 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:
U niektórych osób wszywka alkoholowa przywołuje złe skojarzenia. Zabieg ten nie jest niczym złym. Zaszycie alkoholowe ułatwia znacząco ograniczyć picie alkoholu, a w efekcie u osób uzależnionych może powstrzymać powrót tzw. cugu alkoholowego. Dzięki Esperalowi dużo osób przestało pić alkohol, przez co zerwało z nawykiem alkoholowym. Środek zawiera substancję, która utrudnia rozkład alkoholu przez wątrobę. Tym samym nawet po wypiciu niewielkiej dawki alkoholu osoba z wszywką alkoholową będzie miała intensywne symptomy zatrucia alkoholowego, takie jak zawroty głowy, oraz ból głowy, mdłości i wymioty. Samo zaszycie alkoholowe to jeden zabieg, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut.
Kontakt
Detoks Katowice
ul. Żytnia 1A, 40-544 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------