Najlepsze kursy z kadr i płac online za darmo!

dodano: 2023.05.23 ważne do: 2024.05.17 wyświetleń: 111
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz idealnego dla siebie kursu kadry i płace online za darmo? To dobrze się składa! Centrum Szkoleń Verte w każdą środę organizuje Kadrowe Środy- jest to cykl bezpłatnych webinarów. Podczas takiego kursu zdobędziesz nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale także będziesz mógł zadawać pytania prowadzącym na różne tematy kadrowo-płacowe. Każdy kurs ma inną tematykę, niektóre dotyczą dokumentów pracowniczych, inne zmian w Kodeksie Pracy, a jeszcze inne wynagrodzeń. Gwarantujemy, że z każdego webinaru wyniesiesz sporą ilość nowej i przydatnej wiedzy! 

Oczywiście Centrum Szkoleń Verte to nie tylko kursy z kadr i płac online za darmo, to także kursy i szkolenia dla sektora finansów publicznych, czy szkolenia dla firm. Śmiało wejdź na stronę i zobacz pełną ofertę! 
Kontakt
Centrum Szkoleń Verte
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------