Wszywka alkoholowa Esperal Szczecin-wsparcie procesu terapeutycznego

dodano: 2023.05.23 ważne do: 2024.05.17 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Leczenie choroby alkoholowej to długa terapia, której zamiarem jest zmotywowanie chorego do przezwyciężenia nałogu i nauka prawidłowych zachowań abstynenckich. Jedną spośród najlepszych metod walki z nałogiem, jest tzw. wszywka alkoholowa. Leczenie polega na zaimplementowaniu pod skórę specyfiku o nazwie Esperal, który pomaga pozbyć się głodu alkoholowego oraz utrzymać stan wstrzemięźliwości. Wszycie wszywki alkoholowej uznawane jest jako operacja chirurgiczna. Środek wprowadza się domięśniowo w okolicach brzucha, pośladków albo pleców. Zabieg poprzedza wykonanie znieczulenia miejscowego. Chory przed wizytą nie może spożywać alkoholu przez 48 godzin. Wielu lekarzy stwierdza, iż Esperal jest skutecznym lekiem, dzięki któremu można łatwiej uwolnić się od uzależnienia oraz szybciej zacząć terapię odwykową.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Szczecin
ul. Wąska 8, 71-417 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------