Wszywka alkoholowa Warszawa-przeciwwskazania i reakcje z lekami

dodano: 2023.05.24 ważne do: 2024.05.18 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to lek, określany potocznie "wszywką alkoholową". Wynika to ze sposobu aplikowania tego leku, który zaszywany jest podskórnie w mało inwazyjnym oraz stosunkowo bezpiecznym zabiegu chirurgicznym. Esperal zawiera Disulfiram - materię czynną, która pogarsza przebieg metabolizowania etanolu. W praktyce, gdy Pacjent burzy abstynencję, Disulfiram wyzwala stworzenie tzw. „reakcji disulfiramowej”, porównywaną do nasilonej postaci kaca. Dużym plusem wszywek jest to, że działa ona bez przerwy, wypuszczając swoją materię aktywną do krwioobiegu. Leczenie Esperalem dedykowane jest osobom z problemem alkoholowym, którzy chcą zwalczyć swój nałóg, ciesząc się życiem bez zahamowań ze strony uzależnienia.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Warszawa
ul. Lekarska 6, 00-610 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------