Zabieg zaszycia alkoholowego w Szczecinie-Implantacja esperalu

dodano: 2023.06.20 ważne do: 2024.06.14 wyświetleń: 112
Szczegóły ogłoszenia:
Choroba alkoholowa dotyka coraz więcej osób i to w różnym wieku. W przypadku leczenia, coraz bardziej popularny wydaje się być aspekt odnoszący się do metody farmakologicznej. Jednym z najpowszechniejszych środków jest Esperal. Zabieg zaszycia można wykonać w wielu gabinetach w Polsce. Środek Esperal posiada w swoim składzie Disulfiram, który jest związkiem chemicznym wpływającym na funkcjonowanie metabolizmu alkoholowego. Jego działanie dostrzegalne jest wyłącznie w momencie połączenia tego środka z alkoholem – w ten sposób dana osoba zaczyna spostrzegać wyrazy silnego zatrucia alkoholowego. Sam zabieg chirurgicznego zaszycia alkoholowego jest mało inwazyjny.
Kontakt
Esperal Szczecin
ul. Monte Cassino 24, 70-467 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------