Jak działa wszywka alkoholowa Wrocław?

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2024.06.22 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Jedną z metod walki z alkoholizmem jest terapia awersyjna. Wszywka alkoholowa to zabieg polegający na wszyciu pod skórę środka – Esperal. W połączeniu z alkoholem, substancja wywołuje dużo dokuczliwych dolegliwości. W efekcie u chorego budzi się lęk przed ponownym sięgnięciem po alkohol. W naszym gabinecie w Szczecinie gwarantujemy profesjonalizm i dyskretną atmosferę. Przed zabiegiem specjalista uzyskuje informacje o stanie chorego, ponieważ duże problemy zdrowotne mogą być decydującym czynnikiem w leczeniu. Przed zabiegiem pacjent musi minimum 12 godzin nie pić alkoholu oraz przedstawić akceptację na wszycie esperalu.
Kontakt
Wszywka Wrocław
ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------