Przesyłki z USA do Polski

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2024.06.22 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy usługę wysyłki paczek z USA do Polski, paczkę możemy dać osobiście lub też wyślemy do ciebie paczkę, którą zamówisz w sklepie internetowym na terenie USA.Szybka dostawa lotnicza i niezawodna dostawa morska
Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru między przesyłką drogą lotniczą lub drogą morską, w zależności od ich preferencji i priorytetów. W przypadku transportu lotniczego termin dostawy ze Stanów Zjednoczonych do Polski wynosi zazwyczaj od 5 do 9 dni roboczych, co oznacza, że paczka dotrze do Ciebie w krótkim czasie. Natomiast dla wysyłki statkiem, czas dostawy wynosi około 4 do 7 tygodni, zapewniając oszczędność kosztów. Bez względu na wybraną opcję, zapewniamy fachową obsługę i dbamy o to, aby Twoje paczki dotarły do Ciebie w dobrym stanie.
Zakupy w sklepach internetowych w USA
Dzięki naszej usłudze możesz łatwo i bezpiecznie robić zakupy w sklepach internetowych na terenie Stanów Zjednoczonych. Wystarczy, że podczas zakupów podasz adres naszej firmy na terenie USA, a my zajmiemy się resztą. Twoje zamówienie zostanie dostarczone do naszego magazynu w USA, a następnie przesłane bezpośrednio pod Twój adres w Polsce. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowe formalności i koszty wysyłki zagranicznej.
Złączenie wielu przesyłek
Jesteśmy świadomi, że wielu klientów często robi zakupy na terenie USA i chciałoby skonsolidować swoje przesyłki w celu zmniejszenia kosztów. Dlatego oferujemy możliwość łączenia paczek. Wystarczy, że podasz adres naszej firmy jako odbiorcy Twoich paczek, a my po otrzymaniu wszystkich zamówionych przedmiotów w naszym magazynie, połączymy je w jedną paczkę i przekażemy do wysyłki.
Śledzenie przesyłek online
Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby mieć pewność co do aktualnego statusu paczki. Dlatego oferujemy możliwość śledzenia przesyłek na naszej stronie internetowej. Po nadaniu przesyłki otrzymasz unikalny numer śledzenia, który pozwoli na bieżąco sprawdzać lokalizację paczki. Dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi paczkami i będziesz zawsze wiedzieć, gdzie się znajdują.
Sprawy celne i dodatkowe koszty
Należy pamiętać, że przy wysyłce przesyłek do Polski istnieje konieczność załatwienia spraw celnych. Naliczony zostanie podatek VAT w wysokości 23%, który naliczany jest od kosztów wysyłki oraz wartości towarów. W przypadku przesyłek o wartości powyżej 150 euro Urząd Celny może także doliczyć cło. Nasz zespół zna się na przepisach celnych i pomoże Ci dopełnić wszystkie niezbędne formalności.
Oferujemy szybką dostawę lotniczą lub tańsze przesyłki drogą morską. Skorzystaj z naszej usługi konsolidacji paczek, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Śledź swoje przesyłki online i bądź na bieżąco z ich lokalizacją.
Kontakt:
DOMA Shipping & Travel
Telefon : 1-773-736-3636
E-mail : doma@domashipping.com
Kontakt
DOMAShipping
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------