Powiększanie ust kwasem hialuronowym Łódź HollyElite

dodano: 2023.06.30 ważne do: 2024.06.24 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Czasem tak niedużo wystarczy, aby zwiększyć pewność siebie, z satysfakcją spoglądać w lustro i poczuć zadowolenie z własnego wyglądu. Choć nikt jeszcze nie odkrył eliksiru młodości, współczesna medycyna estetyczna umie zdziałać cuda. W naszym gabinecie oferujemy m.in. zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Już po pierwszym zabiegu usta stają się widocznie jędrne, zwilżone a także wyjątkowo sprężyste. Zabieg nie wymaga większego przygotowania i trwa najczęściej 15-30 minut. Przed interwencją zbierany jest szczegółowy wywiad lekarski, później odbywa się ocena twarzy w spoczynku i podczas mimiki. Omawiane są faktyczne możliwości kosmetyki oraz oczekiwania pacjentki.
Kontakt
Holly Elite
ul. Al. Tadeusza Kościuszki 106/116, 90-432 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------