DORADZTWO EKOLOGICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ USŁUGI EKOEXPERT BIAŁYSTOK

dodano: 2023.07.04 ważne do: 2024.07.14 wyświetleń: 29
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi środowiskowe dla firm, profesjonalne doradztwo środowiskowe, kompleksową obsługę ekologiczną firm, najwyższej jakości opracowania dokumentów środowiskowych oraz merytoryczne wsparcie przedsiębiorstw w obszarze ochrony środowiska. Zarządzanie ochroną środowiska w firmie realizowane we współpracy z doświadczonymi ekspertami środowiskowymi z EkoExpert pozwala na realizację obowiązków środowiskowych z zachowaniem terminów na złożenie sprawozdań środowiskowych, wniesienie opłat środowiskowych, uzyskanie stosownych dla prowadzonej działalności pozwoleń, zezwoleń środowiskowych oraz zaplanowanie inwestycji środowiskowych. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji obowiązków środowiskowych firm: prowadzeniu dokumentacji środowiskowej, uzupełnianiu dokumentacji środowiskowej na potrzeby kontroli środowiskowej, opracowywaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwoleń środowiskowych, zezwoleń środowiskowych, pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń sektorowych. Specjaliści do spraw zarządzania ochroną środowiska w firmie z firmy EkoExpert podejmują się kompleksowej obsługi ekologicznej firm co pozwala na przeniesienie zobowiązań w zakresie przekazywania, prowadzenia i opracowania dokumentacji środowiskowej doświadczonym ekspertom. Firma EkoExpert uzyskała liczne rekomendacje oraz certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość świadczonych usług ekologicznych, w szczególności związanych z przygotowaniem dokumentacji środowiskowej, prowadzeniem bieżących spraw związanych ze środowiskiem, uzyskiwaniem stosowanych pozwoleń środowiskowych, przygotowaniem firmy do kontroli środowiskowej, zarządzaniem odpadami. Eksperci środowiskowi z EkoExpert realizują wszelkie obowiązki ewidencyjne, rozliczeniowe, sprawozdawcze związane z gospodarowaniem odpadami w tym: aktualizowaniem danych w Bazie Danych Odpadowych, sporządzaniem kart odbiorców odpadów, wyliczaniem wysokości opłat produktowych, pozyskiwaniem odbiorców odpadów. Firma EkoExpert zapewnia klientom doradztwo w zakresie uzyskiwania stosownych pozwoleń oraz rzetelnie opracowane wnioski o wydanie: pozwolenia na wytwarzanie odpadów, zezwolenia na zbieranie odpadów,  zezwolenia na przetwarzanie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów, pozwolenia na transport odpadów, decyzji o prowadzeniu, użytkowaniu i zamknięciu składowiska odpadów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obsługi ekologicznej w zakresie zarządzania  odpadami w firmie na stronie internetowej http://www.ekoexpert.com.pl oraz kontaktu z ekspertem środowiskowym, który zapozna Państwa z  możliwościami współpracy ekologicznej z firmą EkoExpert w zakresie kompleksowego zarządzania odpadami, dokumentacją związaną z odpadami oraz obowiązkami sprawozdawczymi firm w obszarze gospodarki odpadami.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------