Wszywka alkoholowa Esperal Wieluń - Opoczno - Radomsko

dodano: 2023.10.30 ważne do: 2024.10.24 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
Jedną z form leczenia alkoholizmu, polecaną przez wielu fachowców, jest użycie esperalu, czyli wszywki alkoholowej. Jest to specjalny implant, który zawiera substancję chemiczną o nazwie disulfiram. Głównym celem esperalu jest utrudnienie pacjentowi spożywania alkoholu poprzez wywoływanie nieprzyjemnych objawów. Po założeniu wszywki alkoholowej, disulfiram blokuje enzym odpowiedzialny za metabolizm alkoholu, co skutkuje nagromadzeniem się toksycznych związków. W przypadku spożycia alkoholu, organizm reaguje na toksyczne składniki w sposób nieprzyjemny, objawiający się m.in. nudnościami, wymiotami, bólami głowy, czy uczuciem duszności. Działa to jakość "odstraszacz" dla osób uzależnionych od alkoholu i może pomóc w utrzymaniu abstynencji. Jednakże, esperal nie jest jedynym środkiem leczniczym, a jego stosowanie powinno odbywać się pod kontrolą i nadzorem specjalisty. 
Kontakt
Esperal Łódź Wszywka alkoholowa
ul. Strycharska 24 lok. 122, 93-521 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------