Kancelaria Radcy Prawnego Karol Hojda

dodano: 2023.11.17 ważne do: 2024.11.11 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Kompetentna pomoc prawna, oparta na dużym doświadczeniu – Kancelaria Radcy Prawnego Karol Hojda jest do Twojej dyspozycji. Kancelaria świadczy usługi prawne polegające głównie na udzielaniu porad prawniczych oraz reprezentowaniu przed sądami powszechnymi, urzędami oraz innymi instytucjami. Specjalizujemy się w sprawach karnych i gospodarczych. Koncentrujemy się na ochronie oskarżonych m. in. w procesach dot. wypadków samochodowych, jazdy w stanie nietrzeźwości bądź sprawach narkotykowych. Zajmujemy się też prawem cywilnym (spadki, umowy o dzieło, zlecenia), prawem pracy (odwołania od wypowiedzenia, egzekwowanie zaległego wynagrodzenia) i prawem rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, podziały majątku). Naszą specjalnością są również spory konsumenckie. Reprezentujemy sprzedawców, jacy potrzebują ubiegać się o zniesławienie czy ochronę dóbr osobistych. Porad udzielamy online, telefonicznie, mailowo, jak i stacjonarnie w kancelarii we Wrocławiu. Obsługujemy klientów zarówno lokalnie, jak również na obszarze całego kraju. Nie zwlekaj i rozwiąż swoją sprawę z profesjonalnym radcą prawnym.
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego Karol Hojda
ul. Podwale 1/28, 50-043 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------