Pracownicy ,Leasing Pracowników ,Wynajem Pracowników

dodano: 2023.11.29 ważne do: 2024.11.23 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:

Szanowni Państwo,
RV Group Poland sp. z o.o. – Twój Partner w Outsourcingu Pracowniczym i Rekrutacji
Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę współpracy, która łączy zaawansowane rozwiązania w zakresie outsourcingu pracowniczego oraz bezpośredniej rekrutacji. Jako firma z siedzibą we Wrocławiu, posiadamy bogate doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników, legalizacji ich pobytu, a także w nadzorowaniu i kontroli jakości pracy na terenie Polski.
Wariant 1: Outsourcing Pracowniczy
  • Leasing Pracowniczy: Nasza oferta umożliwia zwiększenie zasobów ludzkich w Państwa firmie bez konieczności długoterminowych zobowiązań. Dostarczamy pracowników na różne stanowiska, dostosowując się do specyfiki Państwa branży.
  • Wsparcie Zarządzania: Nasi specjaliści pomagają w zarządzaniu pracownikami oraz sprawach administracyjnych, oszczędzając Państwu czas i koszty.
  • Elastyczny Schemat Współpracy: Współpraca z nami obejmuje podpisanie dwustronnej umowy na usługi podwykonawcze z materiałami powierzonymi przez zleceniodawcę. Zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z pracownikami – od rekrutacji po kwestie administracyjne.
  • Oszczędność Kosztów: Koszty rekrutacji, szkoleń, dojazdów, zakwaterowania, ubezpieczeń i podatków są po naszej stronie.
  • Szybka Realizacja Zamówienia: Proces realizacji zamówienia trwa od 3 do 14 dni roboczych, zawsze z koordynatorem do Państwa dyspozycji.
  • Transparentne Rozliczenia: Ustalana indywidualnie stała stawka za roboczogodzinę i miesięczne raporty pracy jako podstawa do wystawiania faktury VAT.
Wariant 2: Rekrutacja Bezpośrednia
  • Selekcja Kandydatów: Pomagamy w znalezieniu idealnych pracowników bezpośrednio na Państwa potrzeby.
  • Wsparcie w Legalizacji: Oferujemy pomoc w legalizacji pobytu i pracy dla kandydatów.
  • Kompleksowe Przygotowanie: Sporządzamy arkusze tras i oferty pracy, dbając o każdy detal.
  • Elastyczne Rozliczenia: Rozliczenie na podstawie ilości godzin przepracowanych przez pracowników.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Wierzymy, że nasze rozwiązania pozwolą Państwu zoptymalizować zarówno koszty, jak i czas związany z procesem rekrutacji i zarządzania pracownikami.
Z poważaniem,
Zespół RV Group Poland sp. z o.o.
 
Kontakt
Włodzimierz
ul. Krakowska 19-23/3, 50-424 Wrocław, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------