E-recepta na lek Nasen-wygodna i bezpieczna alternatywa

dodano: 2023.11.30 ważne do: 2024.11.24 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Lek Nasen, zawierający substancję czynną zolpidem, jest często przepisywany osobom cierpiącym na bezsenność. Zolpidem należy do grupy leków nazywanych środkami nasennymi działającymi bezpośrednio na układ nerwowy. Osoby z trudnościami z zasypianiem lub utrzymaniem snu mogą korzystać z leku Nasen w celu poprawy jakości snu. Zastosowanie tego leku powinno być kontrolowane przez lekarza, który zaleci odpowiednią dawkę w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Ponadto, lek Nasen może powodować różne skutki uboczne, w tym problemy z pamięcią, senność w ciągu dnia, bóle głowy czy biegunkę. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem kuracji zolpidemem skonsultować się z lekarzem i przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania oraz ewentualnych ograniczeń w jego stosowaniu. 
Kontakt
Lek Nasen Katowice
ul. Lompy 22/3, 40-038 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------