DORADCA ŚRODOWISKOWY EKSPERT WSPÓŁPRACA OBSŁUGA EKOLOGICZNA FIRM EKOEXPERT

dodano: 2023.12.06 ważne do: 2024.07.14 wyświetleń: 30
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo środowiskowe, kompleksowe usługi w zakresie opracowywania dokumentacji środowiskowej, prowadzenia rozliczeń środowiskowych, ewidencji odpadów. Firma EkoExpert  posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności związanej z zarządzaniem ochroną środowiska w firmach, zarządzaniem dokumentacją środowiskową, zarządzaniem dokumentacją projektową, prawidłowym oraz terminowym rozliczaniem prowadzonej działalności z tytułu opłat za korzystanie ze środowiska, w tym opłat produktowych. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert oferują zróżnicowane formy współpracy ekologicznej, w zależności od potrzeb środowiskowych firmy oraz możliwości organizacyjnych tj. stała, comiesięczna kompleksowa obsługa ekologiczna lub zadania realizowane na zlecenie, obejmujące jedynie wybrane obszary działalności firmy i związane z tym obowiązki ewidencyjne, sprawozdawcze, rozliczeniowe. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają ekspercką wiedzę, znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz katalog podmiotów, które obligatoryjnie zobowiązane są do prowadzenia dokumentacji środowiskowej dotyczącej prowadzonej działalności, uzyskiwania pozwoleń, zezwoleń środowiskowych na prowadzenie działalności oraz raportowania w związku z oddziaływaniem prowadzonej działalności na środowisko: emisja gazów i pyłów do powietrza, emisja wód i ścieków do wód lub ziemi, emisja hałasu. Eksperci środowiskowi w ramach współpracy dbają o optymalizację kosztów środowiskowych w firmie, dbają o uzupełnienie dokumentacji środowiskowej m.in. karta informacyjna przedsięwzięcia, ocena oddziaływania inwestycji na środowisko, zgłoszenie instalacji pod kątem wprowadzania gazów i pyłów do powietrza,  uzyskanie stosowanych pozwoleń m.in. pozwolenia zintegrowanego dla instalacji IPPC, pozwolenia na prowadzenie składowiska odpadów, pozwolenia na wprowadzanie zanieczyszczeń do atmosfery.
Usługi środowiskowe świadczone przez firmę EkoExpert obejmują wszelkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa, uwzględniają wszelkie podejmowane w firmie działania m.in. inwestycje, projekty środowiskowe, plany rozwoju oraz poprawy ekologicznego wizerunku  firmy. Firma EkoExpert zapewnia wsparcie, doradztwo oraz możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów środowiskowych w najtrudniejszym obszarze zarządzania firmą jakim jest zarządzanie odpadami. Firma EkoExpert oferuje kompleksowe usługi środowiskowe związane z procesem gospodarowania odpadami w firmie, w szczególności związane z rejestracją i obsługą dokumentów w Bazie Danych Odpadowych, uzyskiwaniem pozwoleń odpadowych, prowadzeniem ewidencji wytwarzanych odpadów, aktywnym pozyskiwaniem odbiorców odpadów, sporządzaniem i składaniem sprawozdań odpadowych oraz dokumentowaniem wprowadzanych do obrotu produktów i opakowań. Eksperci z firmy EkoExpert zajmują się obsługą Bazy Danych Odpadowych BDO, dokonują rejestracji w BDO, sporządzają sprawozdania w BDO, wystawiają karty odbiorców odpadów oraz wyliczają wysokość opłat produktowych.
Z ofertą usług firmy EkoExpert można zapoznać się na firmowej stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub kontaktując się bezpośrednio z doradcą środowiskowym pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------