Apoz.pl - Druk na tkaninie

dodano: 2023.12.12 ważne do: 2024.12.06 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:

Bardzo dokładne wydruki na tkaninach od zakładu Apoz są wykonane między innymi na: satynie, płótnie, bądź dresówce. Druk na tkaninie nałożony jest przez ekspertów tuż po akceptacji przez zleceniodawcę reguł współpracy a także po tym, jak w konfiguratorze na stronie ukaże on, na czym mu zależy, kiedy chodzi o określone propozycje.

Druk na tkaninie bawełnianej jest przykładowym z chętniej typowanych. Po przeglądnięciu wzornika zamawiający ochoczo na niego się zdecydują, głównie ze względu na jego uniwersalne zastosowanie. Druk na tkaninie poliestrowej to kolejny z rodzai, równie chętnie dobierany przy składaniu zamówień. Na stronie Apoz można również sprawdzić przykładowe realizacje.

Klienci mogą zamawiać indywidualny wzór lub przedstawić własną koncepcję specjalistom, którzy wzorowo dopasują rodzaj tkaniny do zlecenia. W nowoczesnym parku maszynowym druk wykonywane są z utrzymaniem szacunku dla ekologii, w terminie oraz z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań zleceniodawcy.

+Reklama+

 
Kontakt
Apoz
woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------